Home Uncategorized Një dhëndër kaq i dashur, kështu poston foto me vjehrrën burri i...

Një dhëndër kaq i dashur, kështu poston foto me vjehrrën burri i Almedës

282
0

Bashkëshorti i Almeda Abazit aktori turk Tolgahan Sayisman ëshë shumë i njohur në Turqi por edhe në Shqipëri.

Almeda e Tolgahan duket se e kalojnë shumë bukur mes vete, ata shpesh postojnë fotografi nga përditshmëria.

Por, nuk e kalojnë mirë vetëm këta të dy raporte të mira duket se kanë edhe me familjen e gjerë.

Së fundmi Tolgahan ka postuar një fotografi me nënën dhe motrën e Almedes që dëshmon edhe më shumë raportet e mira që kanë./Infokosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here