Home Uncategorized Një nuse si Oriola Marashi, zbulon më shumë se që duhet

Një nuse si Oriola Marashi, zbulon më shumë se që duhet

138
0

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, arrin të jetë në qendër të vëmendjes si për jetën profesionale ashtu edhe për jetën e saj private.

Si njëra ndër modelet më të suksesshme dhe më të kërkuara, ajo së fundmi ka shpërndarë me fansat disa fotografi të fotosesionit të fundit.

E veshur me vello, dhe duke vënë në fokus gjoksin, Oriola Marashi përsëri arriti të komentohet dhe të pëlqehet shumë nga fansat./Blic/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here