Home Uncategorized Një qytetar e vendos foton e Albin Kurtit në maskë!

Një qytetar e vendos foton e Albin Kurtit në maskë!

211
0

Nga dashuria e madhe për ish kryeministrin Albin Kurtin, e ka shtyer një qytetar nga Mitrovica ta vendos foton e tij në maskën mbrojtëse.

Fotoja e vendosur në maskë është marrë nga momenti i pranimit të pozitës së kryeministrit nga Albin Kurti, duke parakaluar para Togut Ceremonial të FSK-së.

Ndryshe simpantizantë dhe anëtarë të VV-së konsiderojnë se mandati i tij është vje dhur nga Avdullah Hoti, dhe se duhet shkohet në zgjedhje pastaj Albin Kurti të udhëheq me Qeverinë e Kosovës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here