Home Uncategorized Një selfie para aksidentit, fotoja e fundit e vajzave që u aksidentuan...

Një selfie para aksidentit, fotoja e fundit e vajzave që u aksidentuan sot në Prishtinë

6058
0

Sonte në Prishtinë, në rrugën “Luan Haradinaj”, ka ndodhur një vetaksident, ku të lënduara mbetën tri vajza.
Indeksonline ka arritur të siguroj një fotografi të tri vajzave që e kishin publikuar në Instagram, pak minuta para aksidentit.

Vajzat pas aksidentit u dërguan për tretman mjekësor në QKUK dhe janë jashtë rrezikut për jetë.

Indeksonline e kontaktoj Zëdhënësin e Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi në lidhje me këtë aksident.

“Në ora 19:15, policia është njoftuar për një aksident trafiku në rrugën ‘Luan Haradinaj’ në Prishtinë. E përfshirë është vetëm një veturë, tre persona janë dërguar për tretman mjekësor. Njësitet policore po merren me aksidentin”, u shprehë ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here