Home Uncategorized Nora me veshje luksoze, përballë një pamje përrallore

Nora me veshje luksoze, përballë një pamje përrallore

133
0

Arbnora Ademaj duket paska e heshtur kohët e fundit.

Duket se angazhimi në projektet e saj filmike dhe të biznesit kanë bërë që Nora të investojë me shumë në punë, e më pak në rrjete sociale.

Megjithatë, ajo sapo ka publikuar një foto në Instagram.

Nga porti i Malit të Zi, Arbnora duket me një stil dhe me veshje luksoze, duke sjell përballë një natyrë mahnitëse./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here