Home Uncategorized Nuk do ta besoni sa vjet ka Loredana

Nuk do ta besoni sa vjet ka Loredana

173
0

Që kur zyrtarizoi lidhjen me reperin Mozzik, u bë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar.

Shumë herë ka pasur zëra për moshën , duke lënë mëdyshje sa i përket diferencës mes viteve të saj dhe të Mozzikut.

Sot me anë të një publikimi në Instagram, vendosi të tregoj vitin e lindjes.

“1995”, shkroi ajo, duke treguar se është vetëm 25 vjeçare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here