Home Uncategorized Nuk do ta besoni si dukej Arilena Ara kur ishte e vogël

Nuk do ta besoni si dukej Arilena Ara kur ishte e vogël

104
0

Arilena Ara është njëra nga këngëtaret më të bukura shqiptare.

Ajo njihet për thjeshtësine e saj ku thuajse secilën herë vjen me grim natyral duke vënë në pah bukurinë natyrale.

E tani sjellim një fotografi të saj kur ishte e vogël.

Eshtë pothuajse e njëjta, e bukur atëherë dhe e bukur tani./Infokosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here