Home Uncategorized Pa pik turpi, Tayna zbërthen pantallonat dhe reklamon të brendshmet

Pa pik turpi, Tayna zbërthen pantallonat dhe reklamon të brendshmet

185
0

Tayna erdhi atraktive në paraqitjen e radhës.

Tayna ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e kuruar deri në detaje.

Rep-artistja kishte veshur xhinse e xhaketë të kombinuar, duke fokusuar gjoksin e barkun e sheshtë.

Ajo pozoi me pantallona të zbërthyer, duke reklamuar të brenshmet e ‘zjarrta’

Projekti i fundit muzikor nga Tayna është “Magdalena”, këngë e cila mori mbi dy milionë klikime në YouTube.

Ajo po punon edhe për këngët të reja gjatë kësaj periudhe, të cilat pritet t’i prezantojë së shpejti para fansave. /Lajmi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here