Home Uncategorized Pacolli e prezanton si do të dukej Prishtina në projektet e tij

Pacolli e prezanton si do të dukej Prishtina në projektet e tij

160
0

Kreu i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook, ka treguar se si do të dukej Prishtina në projektet e tij.

Ai ka thënë ky projekt do të ishte në harmoni të plotë me cilësinë, koston, sigurinë dhe komoditetin.

Tutje, Pacolli premtoi se nëse projekti fillon do të hapen perspektiva të reja punësimi.

Më poshtë gjeni shkrimin e plotë të Pacollit:

Projekt i gatshëm për implementim në Prishtinë (tani përmes procedurave ligjore), ku kostoja harmonizohet me cilësinë, standardet e larta, sigurinë dhe komoditetin. Shpresoj të filloj shumë shpejt për të hapur perspektiva të reja punësimi !!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here