Home Uncategorized Pas largimit nga emisioni, Andi dhe Jasmina fillojnë bashkëjetesen

Pas largimit nga emisioni, Andi dhe Jasmina fillojnë bashkëjetesen

33
0

Pak dite me pare Andi dhe Jasmina vendosen te largoheshin nga emisioni dhe te vazhdonin njohjen e tyre jashte.

Produksioni i ka bere kerkese qe te kthehen serish pas 1 muaji per te treguar ecurine e historise te dashurise.

Por mesa duket Andi dhe Jasmina kane filluar bashkejetesen.

Diten e djeshme vellai i Andit ka ardhur nga Usa surprize dhe ne videon e xhiruar ne sfond degjohet e qeshura e Jasmines.

Mesa duket cifti ka konsoliduar marredhenien e tyre jashte, gjithesesi mbetet per tu pare…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here