Home Uncategorized ‘Po mendojmë emrin e djalit’, Andi jep lajmin e bukur

‘Po mendojmë emrin e djalit’, Andi jep lajmin e bukur

26
0

Melisa dhe Andi janë bashkë, por ka ende njerëz që nuk besojnë tek lidhja e tyre.

Por të ftuar sot në “E diell”, Andi dha një lajm të bukur duke treguar se ata jo vetëm janë bashkë, por lidhja e tyre është aq serioze sa kanë nisur të mendojnë emrat për fëmijët e tyre.

“Jemi aq realë sa po mendojmë emrin e çunit.

Melisa po mendon emrin e gocës”, tha Andi.

Ndërkohë Tea këshilloi Andin dhe Melisën që të shijojnë marrëdhënien e tyre e mos të mendojnë fare se çfarë mund të thonë njerëzit e tjerë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here