Home Uncategorized Ronela Hajati në kërkim të një mashkulli

Ronela Hajati në kërkim të një mashkulli

153
0

Pas ndarjes nga Young Zerka, Ronela Hajati ka postuar një video në Instagram duke ju kujtuar të gjithëve se ajo është akoma single dhe nuk po kërkon ndonjë mashkull tjetër.

Pas ndarjes nga këngëtari Young Zerka, këngëtarja Ronela Hajati së fundmi ka konfirmuar sot edhe njëherë se është single.

Këngëtarja ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory një video një pjesë të intervistës së Rihanna-s, të cilën e pyesin se s’kërkon tek një mashkull.

“E para e punës, unë nuk po kërkoj për një mashkull”- është përgjigjur Rihanna, ku mesa duket Ronela e ka gjetur veten tek këto fjalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here