Home Uncategorized Sa bukur duket me këtë stil Adelina Ismaili

Sa bukur duket me këtë stil Adelina Ismaili

104
0

Adelina Ismaili është një këngëtare e dalluar në mediat rozë.

Gjithmonë me postimet që bën ajo kalon në lajm, duke goditur në forma të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, me një paraqitje më ndryshe tek flokët dhe grimi këngëtarja duket madhështore.

Për më shumë, vlerësojeni edhe ju ndryshimin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here