Home Uncategorized Sa paska ndryshuar Zana Krasniqi, Angelina Jolie e Kosovës

Sa paska ndryshuar Zana Krasniqi, Angelina Jolie e Kosovës

187
0

Dikur ishte modelja më e famshme dhe më e angazhuar, por jo më.

Ndonëse nuk dihet se për çfarë arsye e la botën e modës, Zana është mbajtur fuqishëm në mend nga publiku.

Ajo, u shpall “Miss Universe Kosova” dhe pati një karrierë disa vjeçare në SHBA, ku kishte edhe disa kontrata me rëndësi me agjensi mjaftë influente.

Zana, u rikthye në Kosovë duke lënë pas karrieren si modele në Amerikë dhe pas shumë vitesh ja ku kthehet me një set të ri fotografik nga Artan Korenica, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here