Home Uncategorized Sa shumë është rritur djali i Sinanit

Sa shumë është rritur djali i Sinanit

77
0

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha është një ndër emrat më të përcjellur në mediat rozë.

Me postime të ndryshme në rrjete sociale, ai shpesh kalon në lajm, duke u shkruar gjithmonë për anët pozitive që ka, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë një familje e lumtur, aid he Andrra nuk i ndalin fotografitë për ndjekësit që kanë.

Këtë herë, në një foto bashkë me djalin, babë e bir duken të mrekullueshëm, dhe kanë ngjashmëri ndërmjet veti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here