Home Uncategorized Samanta ka bërë ndryshim drastik në pamje, nuk njihet

Samanta ka bërë ndryshim drastik në pamje, nuk njihet

86
0

Këngëtarja nga Shqipëria përveç zërit të jashtëzakonshëm, ajo njihet dhe vlerësohet si një nga vajzat më të bukura të showbiz-it.

Bukuroshja ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, por qëndron majft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan imazhe nga jeta e saj profesionale dhe personale.

Samanta gjithmonë vjen e kuruar deri në detaje dhe arrin të marrë pëlqime e komente të shumta nga fansat e saj të shumtë.

Por së fundi ajo ka befasuar të gjithë me modelin e ri të flokëve, ku duket bionde me flokë të shkurta gjithsesi edhe ky stil i shkon shumë./Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here