Home Uncategorized Sara “pyet” ndjekësit se me kë pozoi Ledri i zhveshur

Sara “pyet” ndjekësit se me kë pozoi Ledri i zhveshur

184
0

Sara Hoxha ka shpërndarë një imazh ku ka bërë një pyetje për ndjekësit e saj.

Ledri ditën e djeshme kishte publikuar një imazh goxha të diskutueshëm, në fotografi mund të shihet këngëtari dhe një femër e zhveshur në pjesën lart, duke mbuluar gjoksin me flokë të lëshuara poshtë, shkruan lajmi.net.

Edhe pse fansat e Ledrit menjëherë dalluan se vajza në fotografi ishte në të vërtetë Sara, partnerja e Ledrit e cila edhe është në javët e fundit të shtatzënisë, duket se Sara vendosi të bënte një shaka duke publikuar këtë imazh në Instastory./Lajmi.net/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here