Home Uncategorized Vjehrra e Milot Rashices i ‘sjellë-i pshtjell në gisht’ vjehrrat e estradës

Vjehrra e Milot Rashices i ‘sjellë-i pshtjell në gisht’ vjehrrat e estradës

2301
0

Çifti më i dashur për publikun shqiptarë është futbollisti Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij Belkiz Kera.

Që të dy jetojnë dhe veprojnë në shtetin Gjerman, shkruan infokosova.

Ata janë prindër të një djali, por jo vetëm fëmiju i tyre ka marr famë, është edhe nëna e Belkizit ajo e cila nuk kalon pa u komentuar në mediat rozë.

Në këto fotografi, ajo po shkëlqen nga bukuria e saj e ku po duket sikur te ishte 20 vjeçare./Infokosova/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here