Home Uncategorized Yllka Kuqi shfaqet elegante me fustanin e veçantë në imazhet e fundit

Yllka Kuqi shfaqet elegante me fustanin e veçantë në imazhet e fundit

134
0

Këngëtarja ka publikuar fotografi teksa ka treguar figurën e përsosur.

Në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhet e cila mori komente të shumta pozitive.

Yllka shihet se eshte fotografuar brenda një ambienti derisa ka rregulluar flokët ka vendosur edhe makijazh dhe bizhuteri.

Në mbishkrimin e postimit, artistja nga Gjakova ka vendosur një trëndafil.

Ndryshe, Yllka Kuqi po e shijon jetën e saj familjare me bashkëshortin dhe vajzën.

Ajo shpesh sjell edhe momente të bukura teksa tregon për fansat dhe percjellesit raportin me familjen e saj./Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here