Home Uncategorized Zbulohet ‘martesa e fshehtë’ e Yll Limanit

Zbulohet ‘martesa e fshehtë’ e Yll Limanit

318
0

Këngëtari Yll Limani pëlqehet shumë për faktin se shpesh i ka kënduar dashurisë por edhe ndarjeve.

Kjo gjë ka bërë që shpesh publiku të jetë kureshtar se a thua janë dedikime personale të këngëtarit, apo thjesht këngë për fansat e tij, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse në rrjetet e tij sociale imazhet nuk flasin për një lidhje publike të Yllit me ndonjë vajzë, por si zakonisht edhe Ylli nuk iu ka shpëtuar thashethemeve kohët e fundit.

Nga burime të afërta me këngëtarin, po flitet se ai është në lidhje shumë të afërt me një vajzë, e madje ka fjalë se edhe ka nisur të bashkëjetoj me të.

Por, cila është kjo vajzë dhe sa qëndron si i vërtetë ky lajm mbetet të shihet./Kosovarja/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here