Home Uncategorized Zëri i Elitës dhe Gjikos bëhet me veturë të personalizuar

Zëri i Elitës dhe Gjikos bëhet me veturë të personalizuar

163
0

Gjiko dhe Elita Rudi janë ndër çiftet që komentohen për çdo paraqitje të tyre.

Dyshja ka kohë që janë bërë prindër, e që këtë ndjesi të veçantë e ndajnë edhe me ndjekësit në llogaritë e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Jeta e tyre luksoze, veshjet firmato e shtëpia përrallore që e posedojnë janë disa prej gjërave që tregojnë se po jetojnë një jetë të lumtur dhe mjaftë të kompletuar.

Dhuratat për Zërin e vogël duket se nuk kanë të ndaluar.

Së fundmi moderatorja publikoj një imazh në të cilin shihet vogëlushi duke vozitur një veturë të personalizuar me emrin e tij.

Kjo vërtetë është e mrekullueshme, apo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here